Teknoloji

Forza Motorsport Kariyer Modu Oldukça Ayrıntılı Görünüyor

Bu, Forza Motorsport hayranları için oldukça havalı bir yıl olacak. Altı yılın ortasındaki adından, 10 Ekim 2023 tarihinde PC ve Xbox Series için çıkacak olan yeni oyun ile yollara geri döneceğiz. dün yapıldı Xbox Games Vitrini Genişletildiayrıca sırasında Forza Motorsport iş moduBununla ilgili merak edilen detaylar da ortaya çıktı.


İlginizi çekebilir:  Xbox Games Showcase 2023 Sırasında Gösteriliyor


Forza Motorsport Meslek Modu Bize Ne Sunacak?

Yeni Forza oyununun meslek modu Builders Cup olacak ve seride bir ilk olarak bu mod üzerinden oyunculara yeni araçlar ve parkurlar sunulacak. Ancak her yeni içerik meslek modunda kalıcı değişiklikler getirirken, oyuncular birden fazla yarış serisine katılabilecek.

Stüdyo tarafından verilen detaylara göre her meslek modu etkinliği, arabamızın gücünü ve belirli bir pistte nasıl performans göstereceğini görebileceğimiz bir Açık Alıştırma seansı içerecek.

Oyunda yeni sistemlerin olacağı da söyleniyor. Araba Ustalığı adı verilen ilki bir tür seviye atlama sistemi olacaktı ve kendimizin en iyisi olmaya çalışırken, aynı zamanda arabamızın seviyesini yükseltebileceğimiz deneyim puanları da kazanabilecektik. Öte yandan Challenge the Grid, başlangıç ​​noktası, AI zorluğu ve yarış sonunda az ya da çok ödeme almak gibi çeşitli parametreleri değiştirmenize izin verecek.

Turn 10 Studios, yapay zeka araçları (AI Drivatar) için kullanılan teknolojiyi de büyük ölçüde geliştirdiğini söylüyor. Rakiplerimizin artık herhangi bir rastgele numaraya başvurmadan daha hızlı yarışacağını söylüyor. Bunu muhtemelen bir sonraki Forza Horizon oyununda göreceğiz. Ayrıca fizik efektlerinde iyileştirmeler yapıldı.

Son olarak Builders Cup modundaki her aktiviteyi tamamladıktan sonra aracımıza açtığımız geliştirmelerden istediğimizi yapabilecektik. Bu noktada toplamda sekiz yüzden fazla performans iyileştirmesinden bahsediliyor.

Builders Cup’ın oynanış görüntülerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu